Şifalı Biktiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Sayınız : 8

Le Deal du moment :
Funko POP! Jumbo One Piece Kaido Dragon Form : ...
Voir le deal

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

“Daum’a saygısızlık yapmam mümkün değil”

+4
prett_lady
TheBela
By_iDoSaRoS
ByFomara
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

ByFomara

ByFomara
Site Kurucusu
Site Kurucusu

“Daum’a saygısızlık yapmam mümkün değil” 2010-01-19_mtopuz446

Fenerbahçemizin başarılı futbolcularından Mehmet Topuz, Vatan Gazetesi'nde yayınlanan ve kendisine ilk on birde yer vermediği için teknik direktör Christoph Daum'a tepki gösterdiği şeklinde iddialar taşıyan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Teknik Direktör Daum'un kararlarına her zaman sonuna kadar saygı duyduğunu ve herkesin böyle davranması gerektiğini ifade eden ve bu konuda FBTV'ye açıklamalar yapan Mehmet Topuz, "Vatan Gazetesi'nde çıkan yalan haberler beni bir hayli üzdü ve şaşırttı. Benim, Teknik Direktörümüz Daum'a karşı böyle bir davranışım söz konusu olamaz. Antalyaspor maçı öncesi soyunma odasında yaşandığı iddia edilen olaylar tamamen hayal mahsulüdür. Biz her zamanki gibi, maç öncesi soyunma odasında teknik direktörümüz Daum ve takım arkadaşlarımızla iç içeydik. Antalyaspor maçından nasıl galibiyetle ayrılabileceğimizi düşünüyorduk ve galibiyet için takım olarak kenetlenmiştik. İddia edildiği gibi Teknik Direktörümüz Daum'a karşı bir saygısızlık yapmam mümkün değil. Ben ne kadar büyük bir takımda oynadığımın ve Fenerbahçe formasının ağırlığını farkındayım. Takımda kimin oynayacağına yalnızca Teknik Direktör Daum karar verir. Biz futbolculara düşen ise hocamızın kararlarına sonuna kadar saygı duymak, kendimizi en iyi şekilde hazırlamak ve görev verildiğinde elimizden gelenin en iyisini yapmaktır" şeklinde konuştu.
Bazı çevrelerce sezon başından beri, Daum'la aralarında sorunlar varmış gibi gösteren, yıpratma amaçlı, yalan ve kasıtlı haberler yapıldığına değinen Mehmet Topuz, "Hocamız Daum, sıcakkanlı, gayet profesyonelce işini yapan, oldukça iyi bir kariyere sahip, çok tecrübeli bir teknik adam. Ondan mümkün olduğunca yararlanmayı amaçlıyoruz. Hocamızla aramızda şu ana kadar hiçbir sorun olmadı , bundan sonra da olması mümkün değildir" dedi.
Antalyaspor maçıyla üzerlerindeki baskıyı bir nebze olsun attıklarını belirten Mehmet Topuz, "Takım arkadaşlarımızla da sürekli bu konuyu konuşuyoruz. Bizim için önemli olan, zorluklar yaşadığımız günlerden kurtulmak için bir çıkış bulmaktı. Antalyaspor maçıyla bu çıkışı yakaladık. Şimdi önümüze daha rahat bakıyoruz. Bundan sonra taraftarımızın içi rahat olsun, hiç puan kaybetmeyeceğiz ve lig sonunda şampiyonluğu biz yaşayacağız" ifadelerini kullandı.
Gençlerbirliği maçı için hazırlıklara başladıklarını da dile getiren başarılı futbolcu, "Gençlerbirliği deplasmanında oynayacağımız zorlu mücadele için hazırlıklarımıza moralli başladık. Antalyaspor maçında olduğu gibi takım halinde hareket edip, takım ruhunu sahaya yansıtabilirsek bu maçtan da üç puanla ayrılacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

https://sifalibitkiler.forumactif.com

By_iDoSaRoS

By_iDoSaRoS
Yetkili
Yetkili

Bilgi Icin Saol Kanka

Misafir

Misafir

Tşkler...

TheBela

TheBela
ManGacı
ManGacı

..teşekkürler..

prett_lady

prett_lady
Üye
Üye

saoll

ByFomara

ByFomara
Site Kurucusu
Site Kurucusu

rİca Ederm (:

https://sifalibitkiler.forumactif.com

Misafir

Misafir

yuh beeh kendime^^ müzige daldim Feneri unuttum >.<
hadi kardesler hepiniz kizin bana! xD

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

Evil or Very Mad

Özgür

Özgür
Üye
Üye

Son karar bence Daum her halükarda takımı bırakmalı.

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

p.içn saol

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

Twisted Evil

kuRock

kuRock