Şifalı Biktiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Sayınız : 8

-20%
Le deal à ne pas rater :
-20% Récupérateur à eau mural 300 litres (Anthracite)
79 € 99 €
Voir le deal

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İlk Okul [AŞk Mektubu]

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İlk Okul [AŞk Mektubu] Empty İlk Okul [AŞk Mektubu] 2/3/2010, 05:57

ByFomara

ByFomara
Site Kurucusu
Site Kurucusu

Koptumyaa

Hamiyet

Dün sarı sadi ile yazı tura attıkseni ben kazandım.sevgilim olacaksın.
Çünkü sen bütün kızlardan daha güzelsin.sen hızlı koşuyosundaha iyi ip atlıyosun.sakızınla en büyük balonu sen yapıyosunen uzağa tükürüyosun.kabul edersen büyüyünce seni gelin yapacağım

Sizin evinizin önünden geçerken abin yolumu kesip misketlerimi alıyor.köpeğiniz beni görünce havlayıp kovalıyor.onlara tenbih et.o iyi çocuk de birdaha yapmasınlar.biliyorsun maçlarda en çok golü ben atarım.en hızlı bisiklete ben binerim.sapanımla 3 kuş vurdum.hatice teyzenin camını kırdım.hem benim abim senin ağabeyni döver.benim babamın dükkanı seninkinden büyük.bizim bahçemizde dut ağacı ver sizinkinde yok.
Biliyorsun senin annenle benim annem arkadaş ve senin annen beni çok sever her gördüğünde başımı okşar şeker verir.
Sende bana sevgilim diye mektup yazarsan gazoz kapaklarını sakladığım yere koy mektubu.

Sevgilim olursan sana hergün sakız vereceğimhergün gazoz alacağımkik bisküvi arasına yaptığımız sıkıştırma varya sana iki lokum koyacağımsaçını çekmeyeceğim.arkandan itmeyeceğimçantanı ben taşıyacağım.seni bisikletime bindireceğim.ip atlarken ipi çekip eteğini açmayacağım.

https://sifalibitkiler.forumactif.com

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

Smile p. için teşekkğrler Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]