Şifalı Biktiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Sayınız : 8

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Benim Düşüncem

+12
kuRock
DaViLHorN
fermancıbuket
merve-96
Hérnandéz
åωяίℓ_мåηqå
åsη_чåмч..
esrafrmn2
aşkımanga
Evil Sadness
TheBela
åωяĩℓ_ғεямåη
16 posters

Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 4 sayfası]

1Benim Düşüncem Empty Benim Düşüncem 5/7/2010, 12:28

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

evet arkadaşlar itiraf ediyorum ve bu itirafım mangayla ilgili.
manganın 5 üyesinden en çok ferman yağmur ve cem seviliyor evet bu doğru hatta zevkler ve renkler tartışılmaz diyorum fakat özgürcan ve efe olmasa...

yağmur yakışıklı fakat içinizden yağmurun eski halini sevenler var mı? biz türkler olarak ben deyil ama emolara karşı ilgiler duyuluyor....
tamam bende yağmuru seviyorum sadece bunu demek istedim..

özgürü genelde seven pek yok ama efeyi iki üç kişi var.
hatta herkez sevdiğini küçük yapıyor özgürün bilinmeyenlerindede olduğu gibi nütfen saygı gösterelim....

2Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 6/7/2010, 00:02

TheBela

TheBela
ManGacı
ManGacı

doğru valla (:

3Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 6/7/2010, 03:50

Evil Sadness

Evil Sadness
Moderatör
Moderatör

dogru

4Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 6/7/2010, 04:22

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

kuRock demiş ki:bence özgür evli bundan bakılmıyor olbilir birde efe sanırsam efe hakkında bişi diemicem onun hakkında haklısın

ama diğerlerinin de sevgilisi var olabilir mesela fermanın esra ama eskidedndi yağmurun ayşegül ...fermanda evliydi o zamanlar fermana ilgi hala duyuluyordu...

5Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 12/7/2010, 02:37

aşkımanga

Üye
Üye

katılıyorum Very Happy

6Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 15/7/2010, 11:34

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

ewet katıl =) Smile

7Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 23/7/2010, 04:09

esrafrmn2

esrafrmn2
ManGacı
ManGacı

ya bu biraz da tarz meslesi
ona bakarsanız bir örnek vereyim brad pitt de evli ama kızlar ona hala bayılıyor

8Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 23/7/2010, 05:23

åsη_чåмч..

åsη_чåмч..
ManGacı
ManGacı

demişsin ya yağmurun eski halini kaç kişi seviyor die .çok fazla olmayabilir ama ben eskihalini daha çok seviyrm.emoların yağmura duyduğu ilgi yznden,hyran kitlesini onların çoğaltmasındanda nefret ediyorum.bazıları sadece tipini seviyorlar.mangayı seven çoğu kişi hatta herkes tüm üyelerini seviyodur ama bir kişiyi daha çok seviyorlardır.bizde o bir kişiyi daha çok sevdiğimiz içn diğerlerine daha az ilgi gösterirsek,bunun zaten fanatik mangacı olabilmemizin önüne geçiceğini dşnyrm

9Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 23/7/2010, 06:49

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

haklı olabilirsin ama gerçekten yağmurun yeni hali olunca daha çok fanı oldu farkındasındır bide;
nerden biliosun evliyken ilgi olduğuunu ; ) demişsin öncedende bu sitedeydim ve bunun farkındayım Wink..

10Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 23/7/2010, 07:29

åsη_чåмч..

åsη_чåмч..
ManGacı
ManGacı

evt farkındym Very Happy ama ikincisini ben demedm Sad Benim Düşüncem 806716

11Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 24/7/2010, 03:03

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

ya ama şöyle bir durum var ferman ewliykende ünlüydü ve hayranlarıda wardı. sen yazmıştın ewlide belki ondandır özgür de ewli ama hayran sayısı fazla değil ben bunu demek istedim... :S

12Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 24/7/2010, 04:13

Misafir

Misafir

kuRock demiş ki:
Avril_Ferman demiş ki:haklı olabilirsin ama gerçekten yağmurun yeni hali olunca daha çok fanı oldu farkındasındır bide;
nerden biliosun evliyken ilgi olduğuunu ; ) demişsin öncedende bu sitedeydim ve bunun farkındayım Wink..

bu sitede kim önceden beridir varla alakalı değil ama karışmıcam snin düşüncendir ancak ben hala snn dediğinin tersinde kararlıyım ; )

Ben Varım Sitenin Kurulduqu Gün Geldim Ben..!

13Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 24/7/2010, 10:08

åωяίℓ_мåηqå

åωяίℓ_мåηqå
ManGacı
ManGacı

esrafrmn2 demiş ki:ya bu biraz da tarz meslesi
ona bakarsanız bir örnek vereyim brad pitt de evli ama kızlar ona hala bayılıyor

diğer manga üyelerine çirkin mi demek istiyorsun? bu mesajın bana bunu demek istediğini çağrıştırdı!

evliyken fanının çok olduğunu biliyoruz fermanın. ewliykende fanı fazlaydı ayrıldıktan sonrada fazla. bunu manga fanı olan herkes bilir bu sitedeki çoğunluk fermanı sewiyor bunuda biliyoruz. ister ewli olsun ister olmasın özgür ve efe yi sewiyorum...her zamn da seweceğim...yani burcu haklı kabul edelim bu 2 kişi diğerlerine göre az sewiliyor...az sewilmelerinin nedeni de ewli olup olmamaları değil bence tarz meseleside değil hepside çok yakışıklı çünkü!!!!!

14Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 25/7/2010, 03:44

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

aynen katılıyorum!!! Wink

15Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 25/7/2010, 09:22

åωяίℓ_мåηqå

åωяίℓ_мåηqå
ManGacı
ManGacı

bencede silinsin ama konuda sadece senin msjların kalmış onlarıda sil bence çoğu gereksiz tartışma Wink x D sadece manga üyelerinin bazıları az bazıları çok sewiliyor konu budur!!

16Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 25/7/2010, 12:20

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

ben dikkatliyim canım sadece seni uyarmak istedim neyse ya konu kapansın gereksiz msjları sildiğin için tşkkr ederim yorumlara devam xD

17Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 25/7/2010, 13:06

åωяίℓ_мåηqå

åωяίℓ_мåηqå
ManGacı
ManGacı

konuyu kapatmanız ii olmuş xD böyle daha güzel...

18Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 2/8/2010, 11:14

Hérnandéz

Hérnandéz
ManGacı
ManGacı

bnce bu gereksiz bi tartşma yaqmurun eski hali ve yeni halinden bahstmişsiniz bu işin tiple alakası yokki karşısındaki insana werdiği sempatiyle alakalı bişey bu ewli olup olmamasıda çok önemli deil ne yani ewli olmayınca biz onları sewioruz diye glip bizlemi ewlencekler...

19Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 2/8/2010, 15:34

åsη_чåмч..

åsη_чåмч..
ManGacı
ManGacı

evt hklsn ama herkeste bizim gibi değil...bende zaten öyle kişilern mangayı seviyoruz diye ortalıkta dolaşmalarına gck oluyorum...!!!

20Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 3/8/2010, 03:14

åωяίℓ_мåηqå

åωяίℓ_мåηqå
ManGacı
ManGacı

neyle kişilerin?

21Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 3/8/2010, 03:58

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

onu bende anlamadım :S

22Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 3/8/2010, 06:26

åsη_чåмч..

åsη_чåмч..
ManGacı
ManGacı

yani sadece tipe önem veren kişilerin demek istedm...xD haklsnz brz üstü kapalı olmuş Very Happy

23Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 3/8/2010, 08:11

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

ya bi kere kişiliklerini bilemediğimiz i,çin şimdilik tipe bakıyoruz :S

24Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 3/8/2010, 12:59

esrafrmn2

esrafrmn2
ManGacı
ManGacı

avril_manga demiş ki:
esrafrmn2 demiş ki:ya bu biraz da tarz meslesi

diğer manga üyelerine çirkin mi demek istiyorsun? bu mesajın bana bunu demek istediğini çağrıştırdı!

evliyken fanının çok olduğunu biliyoruz fermanın. ewliykende fanı fazlaydı ayrıldıktan sonrada fazla. bunu manga fanı olan herkes bilir bu sitedeki çoğunluk fermanı sewiyor bunuda biliyoruz. ister ewli olsun ister olmasın özgür ve efe yi sewiyorum...her zamn da seweceğim...yani burcu haklı kabul edelim bu 2 kişi diğerlerine göre az sewiliyor...az sewilmelerinin nedeni de ewli olup olmamaları değil bence tarz meseleside değil hepside çok yakışıklı çünkü!!!!!
ya hayır yanlış anladın beni yani özgür evli diye sevilmio diye bişi atıldu ben de bubu örnek verdim yani evli olsa bile sevilebilir yoksa hepsi çok tatalı

25Benim Düşüncem Empty Geri: Benim Düşüncem 3/8/2010, 14:10

Hérnandéz

Hérnandéz
ManGacı
ManGacı

grup üyelerinin kişiliklerini bilmediqimiz için ilk tipe bakıyoruz doqru ama daha sonra konuşması hareketleri etkiliyo insanları her grupta en çok konuşan grup solistleri fermannda konuşması çok etkileyici ve sempatik birisi en byük ilginin fermana gösterilmesi bnce bndan kaynaklanıyo

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki