Şifalı Biktiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Sayınız : 8

-39%
Le deal à ne pas rater :
Pack Home Cinéma Magnat Monitor : Ampli DENON AVR-X2800H, Enceinte ...
1190 € 1950 €
Voir le deal

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

gülmekten öldüm:DD (kesin okuyun!!)

+5
DaViLHorN
kuRock
-QueeN-SeliN-
ayşe sekmen
nehar
9 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

nehar

nehar
ManGacı
ManGacı

Rock Ve Metal Türleri Kısa Anlatımı

death metal
"sabah uyandım annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. Mutluyum huzurluyum... "

doom metal
"sabah düşümde annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. bu yuzden bunalımdayım"

gothic metal
"sabah uyandim ne göreyim annem dogranmış, babam dogranmış, bakkala gittim o da dogranmış bu yuzden şüpheliyim karamsarım.."

black metal
"sabah uyanamadım. hala uyuyorum umarım annem, babam, bakkal doğranmıştır. bu yuzden zevk alırım "

trip hop metal
"sabah uyan, valideyi kes, pederi kes, bakkalın suçu yok, bu yuzden trip yapiyorum hopluyorum. "

thrash metal
"sabah uyandım annemi babamı kesmişler.Cesetlerini yedim. Bakkala gittim onu da doğramışlar bağırsaklarını deşip tecavüz ettim..."

heavy metal
"sabah uyandım annemi babamı bakkalı kesmişler... Kimin umrunda ben Maiden dinleyip biramı içerim...
uyku mu? .... annem mi? amaan, babam mi? hic sevmezdim. bakkal mi? dukkanini da soymuşlarmi. "

power metal
"uyanmaz olaydim, annemi dogramislar, babami dogramislar, tavernayi dagitmislar, bu yuzden kını kılıcı alıp öç almaya gideyim... "

grindcore
"beorghborghbeeeeorghorghoerherrbog boggrehoooorroooo. bu yuzden boooorghooogr "

progressive metal:
"sabah uyandım annem ağlıyo, babam aldatmış. bakkala gittim meğer gerçek babammış. akşam uyandım hepsi rüyaymış, ama artık daha olgunum "

Guzel prenses bir satoya hapsedilmis ve sato ejderha tarafindan korunuyor. metalci sovalyelerin duruma bakis acisi nasil olurdu?

Power Metal :
Eleman saraya beyaz bir atla ulaşıyor, ejderhadan kurtuluyor, prensesi kurtarıyor ve onunla büyülü ormanda bir aşka başlıyor.

Thrash Metal :
Eleman ejderhayla dövüşüyor, prensesi kurtarıyor ve onunla sevişiyor..

Heavy Metal :
Eleman bir Harley'le geliyor, ejderhayı öldürüyor, bir kaç bira içiyor ve prensesle sevişiyor..

Folk Metal :
Eleman akordiyon, keman, fülüt ve daha bir çok farklı enstrüman çalan arkadaşlarıyla geliyor, ejderha dayanamayıp uykuya dalıyor sonra herkes ayrılıyor prensesi almadan.

Viking Metal :
Eleman gemiyle ulaşıyor, ejderhayı o kudretli baltasıyla öldürüyor, dersini yüzüp onu yiyor, prensese tecavüz edip onu öldürüyor, üzerindeki her şeyi alıyor ve kaleyi yakıp oradan gidiyor.

Death Metal :
Eleman ejderhayı öldürüyor, kadına tecavüz edip onu da öldürüyor ve mekanı terkediyor.

Black Metal :
Gece vakti geliyor, ejderhayı öldürüp kalenin önünde kazığa geçiriyor, kadını öldürmeden önce bir ayin yaparak kanını içiyor ve daha sonra onu da ejderhanın yanına koyuyor.

Gore Metal :
Ejderhayı öldürüyor, bağırsaklarını kalenin önüne dağıtıyor, kadına tecavüz edip öldürüyor, ölüsüne tekrar tecavüz edip bağırsaklarını yiyip ölüsüne tekrar tecavüz ediyor, sonra cesedi yakıp son kez tecavüz ediyor...

Doom Metal :
Ejderhanın boyutlarını görüyor ve onu asla yenemeyeceğini düşünmeye başlıyor, sonra depresyona girip intihar ediyor. Ejderha adamı yiyor üzerine de prensesi tatlı niyetine yiyor. Bu hüzünlü hikayenin sonu.

Progressive Metal :
Bir gitarla gelip 26 dakika boyunca solo atıyor. Ejderha sıkıntıdan kendisini öldürüyor. Eleman prensesin odasına giriyor ve konservatuarın son senesinde öğrendiği tüm teknik ve tonlarla başka bir solo çalıyor. Prenses gözleri heavy metalciyi arayarak uzaklaşıyor.

Glam Rock :
Eleman kaleye geliyor, ejderha adamın kılığına gülüyor ve içeri girmesine izin veriyor. Adam prensesin makyaj malzemelerini çalıyor ve kaleyi pembe renkle boyamaya çalışıyor.

Nu Metal :
Eleman bir Honda Civic'le geliyor ve ejderhayla dövüşmeye kalkıyor ama yanarak ölüyor çünkü o moron bol kıyafetleri tutuşuyor

nehar

nehar
ManGacı
ManGacı

Very Happy

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

Very Happy haahaa güzelmş sağol

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

koptum ya tşkr ler gülmekten öldüm:DD (kesin okuyun!!) 570884

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

xdxDxD

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

Very Happy

DaViLHorN

DaViLHorN
ManGacı
ManGacı

Glam ci kaleyi değil kendini boyar Very Happy
Tuhaf adamlar ama hoş ;P

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

x))sağol

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

Folk Metal :
Eleman akordiyon, keman, fülüt ve daha bir çok farklı enstrüman çalan arkadaşlarıyla geliyor, ejderha dayanamayıp uykuya dalıyor sonra herkes ayrılıyor prensesi almadan.

fﻉNﻉяط∂Ħ¢ﻉ'Li

fﻉNﻉяط∂Ħ¢ﻉ'Li
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Hahaha güzel (:

askım_manga

askım_manga
ManGacı
ManGacı

çok güzel sağol

tükendmartıK.

tükendmartıK.
ManGacı
ManGacı

DaViLHorN demiş ki:Glam ci kaleyi değil kendini boyar Very Happy
Tuhaf adamlar ama hoş ;P

aynn

buna koptm:Doom Metal :
Ejderhanın boyutlarını görüyor ve onu asla yenemeyeceğini düşünmeye başlıyor, sonra depresyona girip intihar ediyor. Ejderha adamı yiyor üzerine de prensesi tatlı niyetine yiyor. Bu hüzünlü hikayenin sonu. gülmekten öldüm:DD (kesin okuyun!!) 570884

askım_manga

askım_manga
ManGacı
ManGacı

Very Happy

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

Very Happy

askım_manga

askım_manga