Şifalı Biktiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Sayınız : 8

Le Deal du moment : -40%
Tefal Ingenio Emotion – Batterie de cuisine 10 ...
Voir le deal
59.99 €

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

- - -Süper bişi- - -

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1- - -Süper bişi- - - Empty - - -Süper bişi- - - 2/3/2010, 12:56

ByFomara

ByFomara
Site Kurucusu
Site Kurucusu

Tamam bugün de geciktim ama bu son anne!Gol kralı oldum inanmazsan sor arkadaşlara.Beş maçta tam yirmi golle!!
Öyle bakma anne inan hiç suçum yok beni çok düşürdüler.Deli miyim ben yırtar mıyım önlüğümü?Açar mıyım hiç en sevdiğim ayakkabıların yanlarını?Çok yorgunum anne ne olur bugün dövme….Gelmeyecek hiçbir şey görmeyecek korkma babam doğmadı daha!

Yarın erken gelirim sokağa çıkmam korkmabakkal Hüseyin’e giderken bayram yerine koşmam.Kardeşlerime bakarımmasal anlatırım…Sen Havva ablayla Çarşamba matinesine…Kim sorarsa sorsun bilmem derimnerdesin söylemem.

Evi toplarımsüpürürüm bebeği ayağımda uyuturum.Dönmene yakın çay yapar beklerim.İki bardak bana çocuklar fazla içmez gerisi sana.İki hafta harçlık istemem olsun.Evden ekmek götürürüm hiç simit yemem.

Tamam anne bırak artık surat asmayı.Dikersin önlüğümü ayakkabıları da veririm Nuri ustaya.Yazın öderim borcumu söz! Şimdiden hazırlarım “nane limon okaliptus1 kutumu.hem boşuna bakma saate gerek yok anne.Gelmeyecek küfretmeyecek vurmayacak sana.Babaannemle dün gece konuştum ter içinde vazgeçmiş doğurmayacakmış babamı…

Çok pişmanım anne şimdi dövme üstelik yapayalnızım biliyor musun?Gülten’le ayrıldık Muharrem yüzünden..Muharrem tembeline bundan böyle kopya vermeyeceğim.

İşte böyle anne çok yalnızım kimsem yok.Kardeşlerime sarılmak istiyorum.Anne bugün dövme ne olur bugün dövme.Bir kenarda oturup ilk kez dayak yemeden ağlamak istiyorum anne..

https://sifalibitkiler.forumactif.com

2- - -Süper bişi- - - Empty Geri: - - -Süper bişi- - - 15/3/2010, 11:06

ŋżℓ

Admin
Admin

Duygulandım ya - - -Süper bişi- - - 653392

3- - -Süper bişi- - - Empty Geri: - - -Süper bişi- - - 19/9/2010, 08:54

DaViLHorN

DaViLHorN
ManGacı
ManGacı

Teşekkürler (: