Şifalı Biktiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Sayınız : 8

-29%
Le deal à ne pas rater :
PC portable Gamer ERAZER DEPUTY P60 – 15,6” FHD 144Hz – i7-12è ...
999.99 € 1399.99 €
Voir le deal

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

imkansız aşk sözleri...

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1imkansız aşk sözleri... Empty imkansız aşk sözleri... 16/1/2011, 14:21

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

Bir insana ya benimle olur musun denir, ya da benimle ölür müsün.. İki noktacık değiştirir anlamı, ya sessiz harflerle sessizce gidersin, ya da sesli harflerle ölüm kelimesini bile süslersin.

sözlerinde benim için sevgi dolu birşeyler duymaya çabalarken nasılda ümitlendiğimin gözlerinde bana ait birşeyler bulmaya çalışırken kendimi onların içinde nasılda kaybettiğimin bilmem farkında mısın?

Sana kalbimi altın bi tepside sunduğumun ve hayatımı sana adadığımın sonsuza kadar senin yanında olmaya hazır olduğumun bilmem farkında mısın?Bilmem ki farkında mısın galba ben... ne yazık ki farkında olmadığın ben. Ben kim miyim??? SADECE Bİ SEVEN.

BEN HERGECE SEN UYURKEN DENİZ OLUP VURUYORUM SAHİLLERE,RÜZGAR OLUP ESİYORUM SESSİZCE,SEN UYURKEN YÜREĞİM GELİYOR ÜSTÜNÜ ÖRTMEYE ,BENSİZKEN ÜŞÜMEYESİN DİYE...

DENİZDE BULDUĞUM BİR MİDYE VAR ELİMDE ÖYLE UZAKKİ DENİZLERE TIPKI SENLE BEN GİBİ

Ey Sevgili,ölür müsün bende;Öldürür müsün beni kendinde.
Ey sevgili ayaz tutmuş heybeme ,dolansana kendi ellerinle
Düşersek Aşk,Ölürsek Aşk olur muyuz seninle.

Biliyor musun ne kadar zor gizlemesi...Deli gibi severken,ilgisiz görünmesi...Ne zor biliyor musun,dilinin ucuna gelipte sevdiğini söylememesi...Gözlerinin içine bakarken,istemeden geri çevirmesi,ne zor biliyor musun,sevdiğini başkasıyla görmesi...Her gülüşünde bir kere daha ölmesi...Ne zor biliyor musun karsılıksız sevmesi..

BİR GÜN, BİR GÜN UMUTLARIMI YİTİRDİĞİM BU ŞEHİRDEN GİDERKEN,

SEVİNCİMİ, MUTLULUĞUMU SÖNDÜREN BU YERİ TERK EDERKEN,

GÜLÜMSEMEYİ UNUTTĞUM HALDE HATIRLAYACAĞIM.

SÖMÜRÜLMÜŞ DUYGULARIMIN ARASINDA KÜFREDECEĞİM GEÇMİŞE.

BAŞTAN AŞAĞI İSYANLA DOLMUŞKEN BEDENİM,

BELKİ DE BUNUN YÜZÜNDEN GEBERECEĞİM.

KONUŞMADI, KONUŞMAYACAK DİLİM,

GÖZYAŞ...LARIMA SİNENLERİ SÖYLEMEYECEĞİM.

AMA SÖYLEYECEK, KONUŞACAK KALEMİM, YÜREĞİM.

MAHŞER YERİNDE,

EN SEVDİĞİNİN BİLE SENDEN DAVACI OLDUĞU O GÜNDE

AyRıLık umRumda deqiL, eLLeriN oNuN oLdu... GözLerim KöR oLsaydıda, heR qece DoLmasayDı... Bu HayaT BuNdaN BöyLE, BeNiM içiN BitmiŞ oLdu... Avcumda KaR TaNeLeri, uNuTurSaN HaRaM oLsuN... GiDeRKeN ardıNa baqMa, yakışır bi veda oLSuN... HaYaTımı MahVettiN ama qüzeL RoLdü HeLaL oLsuN...

Sen bilemezsin ağlamayı... Gözlerin dolduğu anları ağlamaktan miı sayıyorsun hala? Sen,kaç kez bir basına ağladın.. kaç saat dayanabildin gözyaşlarına.. Ellerinle yüzünü kapatıp,kendinden mi sakladın hıçkırıklarını...? Sen bilemezsin içmeyi... Şişenin dibini bulduğun an midir sana göre içmek? Sen kaç kez,şarap tadında ...buruk şarkılar söyledin.. kaç saat dayanabildin sarhoşluğuna.. Kadehini aklındakilerle mi yoksa yüreğindekilerle mi içtin...? Sen bilemezsin sevmeyi... sevgi dediğin sadece seni sevenleri mi sevmek? kaç vakit ayırabildin sevmeye.. Sadece severek kaç vakit dayanabildin.. İçinde öldürdüğün sevgilerin sahipleri nerede! Kaç kalpten ceketini alıp cıktın şimdiye dek...?

SENİ SEVİYORUM MERTTT ))):

En son -QueeN-SeliN- tarafından 21/2/2011, 11:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

mert <3 selin Sad

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

anca rüyamda görürüm artık busemm bee Sad

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

Sad

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

üzülme yaa yok artık oo !!

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

değil mi?

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

evet hiç kimse yok artık !!!

fﻉNﻉяط∂Ħ¢ﻉ'Li

fﻉNﻉяط∂Ħ¢ﻉ'Li
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

offffffff Sad pazartesinden nefret ediyorum...

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

): üzülme ya

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

fﻉNﻉяط∂Ħ¢ﻉ'Li demiş ki:offffffff Sad pazartesinden nefret ediyorum...
noldu cnm yhaa üzülme

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

of of of of of of of of of bıktım artık !!! herkes bu aşkmıdır saçma bişeyden üzülüp duruyor bende dahil artık çok saçma buluyorum

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

saçma olsa da malesef gerçek

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

malesef evet

ayşe sekmen

ayşe sekmen