Şifalı Biktiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Sayınız : 8

-17%
Le deal à ne pas rater :
Casque de réalité virtuelle Meta Quest 2 128 Go Blanc (+29,99€ ...
249.99 € 299.99 €
Voir le deal

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bir de şu olsa süper olcak xS

+3
-QueeN-SeliN-
kuRock
åωяĩℓ_ғεямåη
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

ya sitede şundan nefret ediyorum üye olup sıfır mesajı olan kişilerin siteden uyarılması biraz saçma ama belki kabul edersiniz

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

hayy ağızını öpim burcu aynısını bn açacaktımda adminler birşey demiyorsa ben karişmiim dedim özellikle 2 üye var siteye 2 gün önce üye olmuşlar ancak şmdiden emreyi tahtından kaldırmak üzereler !!!

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

evet ya bencede herkes kendi emeğiyle hareket etsin biraz!!!!!!!

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

kuRock demiş ki:hayy ağızını öpim burcu aynısını bn açacaktımda adminler birşey demiyorsa ben karişmiim dedim özellikle 2 üye var siteye 2 gün önce üye olmuşlar ancak şmdiden emreyi tahtından kaldırmak üzereler !!!

kesinlikle çok gıcığıma gitmeye başladılar Exclamation Exclamation

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

katılıyorum..!!

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

biri el atsa

ByFaruKarizma

ByFaruKarizma
ManGacı
ManGacı

o 2 Üye Kim Oluyor Acaba Söylerseniz Yardım Ederm :/ :/

nehar

nehar
ManGacı
ManGacı

eğer rahatsız olduunuz kişilerden biri olarak beni kastediosanız size 3 türlü cvbım var 1.yeni üye olduk diye bu kadar aşağılamanıza gerek yok sonuçta hepimiz hayranız ve yükselmeye çalışıoruz sitede biraz emek vermek yeterli bunun için 2.flooda mesaj atmam size niye bu kadar koydu bilmiyorum ama onu oraya boşuna koymamışlar 3. ben emek verdim o mesaj sayısına ulaşabilmek için o mesajları atmak için zamanımdan kendimden ödün verdim.. ayrıca bunun yanında paylaşımda yapıorum hiç yapmıorum deil.. ben bunun size niye bu kadar koyduunu merak ettim açıkçası.. çalış seninde olsun arkadaşım..

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

çalışıyoruz !! koyması gereken koymuş zaten koyulması gerekene Wink

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

nehar demiş ki:eğer rahatsız olduunuz kişilerden biri olarak beni kastediosanız size 3 türlü cvbım var 1.yeni üye olduk diye bu kadar aşağılamanıza gerek yok sonuçta hepimiz hayranız ve yükselmeye çalışıoruz sitede biraz emek vermek yeterli bunun için 2.flooda mesaj atmam size niye bu kadar koydu bilmiyorum ama onu oraya boşuna koymamışlar 3. ben emek verdim o mesaj sayısına ulaşabilmek için o mesajları atmak için zamanımdan kendimden ödün verdim.. ayrıca bunun yanında paylaşımda yapıorum hiç yapmıorum deil.. ben bunun size niye bu kadar koyduunu merak ettim açıkçası.. çalış seninde olsun arkadaşım..
,

sen buna emekmi diyosun ya ne emeği bu emek değil canım sen emek ne bilmiyosun galiba bizlerde tamam flood attık ama bu kadar da değil bn senin forumlarda hiç bi yorumunu falan görmedim tamam açmışın konu falan ama seninki hazıra konmak atıyosun flood msj sayını yükseltip asıl emek verenlerin hakkını yiyip üste çıkıyosun hem bizim yeni üyeleri aşşalama gibi bi amacımız yok burda herkes bilir nasıl davrandığımızı sitede ayrım yaptımızı sanma

DaViLHorN

DaViLHorN
ManGacı
ManGacı

Flood bence emek işi falan değil . Ben hiç flood yapmadan mesaj sayım 4924 oldu.(Nasıl oldu bende anlamadım ama : D)
Biraz hazırcılık diye düşünüyorum . " Bu konuda" Zaman vermek emek değildir. Her neyse sadece senin için demiyorum . Umarım beni anlamışsındır. Teşekkürler....

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

katılıyorum.

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör

valla bende hiç flood atmadım

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

eğer sen buna emek diyorsan bizim aylarca verdiğimz emeğe ne diyorsun?? Exclamation

ByFaruKarizma

ByFaruKarizma
ManGacı
ManGacı

tmm konu kpansın kawqa etmeyn Wink

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

tamam Wink

DaViLHorN

DaViLHorN