Mesaj Sayınız : 8

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Azrail'e selam vermek [...]

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Azrail'e selam vermek [...] Empty Azrail'e selam vermek [...] Bir 28/2/2010, 10:37

ByFomara

ByFomara
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Azrail'e selam vermek, bu dünyada daha çok çekeceğiniz var anlamına gelir. Azrail'i can alırken görmek, uzun bir hayat yaşacağınıza işarettir. Azrail'i gülerek görmek, acısız bir vefat; kızgın görmek acı çekerek ve ızdırap içinde öleceğinize işarettir....[...]

İşlemci kadar güclüyüm,Windows kadar popülerim,html kadar gerekliyim,Oracle kadar kaliteliyim,action script kadar güvenilirim...
|ByFomara|
Azrail'e selam vermek [...] Imza
Azrail'e selam vermek [...] Erkanl
https://sifalibitkiler.forumactif.com

2Azrail'e selam vermek [...] Empty Geri: Azrail'e selam vermek [...] Bir 9/3/2010, 07:51

ŋżℓ

Admin
Admin
Tşk

3Azrail'e selam vermek [...] Empty Geri: Azrail'e selam vermek [...] Bir 13/3/2010, 15:28

Misafir

Misafir
Tşkler Kardesim ...

4Azrail'e selam vermek [...] Empty Geri: Azrail'e selam vermek [...] Bir 18/2/2011, 13:24

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör
tşkrler korkunç..

5Azrail'e selam vermek [...] Empty Geri: Azrail'e selam vermek [...] Bir 30/3/2011, 10:43

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör
iyi ki hiç böyle bi rüya görmedm

6Azrail'e selam vermek [...] Empty Geri: Azrail'e selam vermek [...] Bir 18/8/2011, 04:18

fermancigim canim benim

fermancigim canim benim
ManGacı
ManGacı
BAZILARI IYIYDI DE BAZILARI KORKUNC
TESEKKURLER

7Azrail'e selam vermek [...] Empty Geri: Azrail'e selam vermek [...] Bir 13/9/2011, 11:51

mangaci nezrin

mangaci nezrin
Gelişen Üye
Gelişen Üye
bence de canim benim

8Azrail'e selam vermek [...] Empty Geri: Azrail'e selam vermek [...] Bir 14/9/2011, 03:24

DaViLHorN

DaViLHorN
ManGacı
ManGacı
Tuhafmış daha önce hiç görmedim.Teşekkürler.

9Azrail'e selam vermek [...] Empty Geri: Azrail'e selam vermek [...] Bir 3/10/2011, 09:17

fermancigim canim benim

fermancigim canim benim
ManGacı
ManGacı
kotulerini hic gormek istemem

10Azrail'e selam vermek [...] Empty Geri: Azrail'e selam vermek [...] Bir 23/1/2012, 15:20

-QueeN-SeliN-

-QueeN-SeliN-
Moderatör
Moderatör
Azrail'e selam vermek [...] 250702 melek oldum

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]