Şifalı Biktiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Sayınız : 8

-29%
Le deal à ne pas rater :
PC portable – MEDION 15,6″ FHD Intel i7 – 16 Go / 512Go (CDAV : ...
499.99 € 699.99 €
Voir le deal
Le Deal du moment :
Tablette 11″ Xiaomi- Mi Pad 6 global version ...
Voir le deal
224.97 €

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

En Güzel Günaydın Mesajları ;)

+5
Ferman<3Ezgi
ayşe sekmen
prett_lady
TheBela
ByFomara
9 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

ByFomara

ByFomara
Site Kurucusu
Site Kurucusu

♥️Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

♥️Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

♥️Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

♥️Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istedipğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

♥️Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

♥️Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı Günaydın Sevgilim.

♥️Merhaba Hayata Merhaba! Uyandım Aşkımın Adıyla Bu yeni Sabaha, Haydi Sende Kalk birtanem beni yalnız Bırakma Smile Günaydın Aşkım Sanada :p

♥️Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın herşeyim Günaydın.

♥️Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

♥️Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

♥️Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın AşkıMmmm

♥️Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN herşeyim.

♥️Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünki sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyimmm..

♥️Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın AşkImMMmMMm

♥️Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Birtanem benim.

♥️Sadece Bu Sabah Değil Her Sabah Koynumda resminle uyanıyorum hayata Bebeğim Seni böylede sevdim, Günaydın birtanem.

♥️Sabahın Bütün Güzel renkleri Odana dolsun, hayatın tatlı, Günün aydın olsun sevgilim...

♥️Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, Günaydın Olsun Sanada.

https://sifalibitkiler.forumactif.com

TheBela

TheBela
ManGacı
ManGacı

..teşekkürler..

prett_lady

prett_lady
Üye
Üye

SaoL... Smile

ByFomara

ByFomara
Site Kurucusu
Site Kurucusu

Rica (:

ayşe sekmen

ayşe sekmen
Moderatör
Moderatör

teşekkür edrm

ByFomara

ByFomara
Site Kurucusu
Site Kurucusu

Rica Ederm (:

Ferman<3Ezgi

Ferman<3Ezgi
Isnan üye
Isnan üye

teşekkürler =)[/b]

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

♥Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın herşeyim Günaydın.

helall

DaViLHorN

DaViLHorN
ManGacı
ManGacı

Haha Güzel..

kuRock

kuRock
ManGacı
ManGacı

hepsi güzel emeğine sağlıkk

DaViLHorN

DaViLHorN
ManGacı
ManGacı

♥Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Birtanem benim.
Bunu beğendim.

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

ben hepsini beğendim yha x)

åsη_чåмч..

åsη_чåмч..
ManGacı
ManGacı

teşekkürler :SSS

Misafir