Şifalı Biktiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Sayınız : 8

Le deal à ne pas rater :
Nike : Jusqu’à 50% sur les articles de fin de saison
Voir le deal

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

KaHreDen AyRıLıK. . .

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1KaHreDen AyRıLıK. . . Empty KaHreDen AyRıLıK. . . 2/3/2010, 05:52

ByFomara

ByFomara
Site Kurucusu
Site Kurucusu

Kahreden Ayrılık…

Uzun bir zaman oldu ayrılalı ve sen gittikten sonra derin izler bıraktın hayatıma anılarıma.. Uzun süren yorgun bir ilişkiydi bizimkisi ardından dağınık bir hayat geçmiş bir zaman ve hayat yorgunluğu kaldı üzerimde. Şimdi soruyorum ben kendime sabır ve zamandır şu an ihtiyacım olan hani herkesin tavsiye ettiği zaman! Aslında bu en büyük yalan…. O zaman ki beni çoğu zaman kanatır eksiltir.. ve gün gelir bir gün başka bir mevsim başka bir takvim başka bir ilişkide o eski ağrı ansızın geri teper üzerime.. ne yaparım ben o zaman işte.. Belki muhtacımdır sana tekrar aynı duyguları yaşamaya yapamıyorum sevgilim ben başkasıyla seninle ilgili bir yaram vardı acı acı kananyan birde saf sevgim. Şimdi güzel aşk sözleri kaldı dilimde kalbimde dudağımda bunları senden başka kimseye söyleyemiyorum. Olmadı sevgilim dön artık dayanamıyorum sende beni çeken o kadar çok şey vardı ki sen ayrı bir mevsim ayrı bir tattın benim dünyamda… Peki ya şimdi; sen gittin ben bittim tıkandı kelimeler sözcükler boğazıma her şey değişti bütün hayatım.. ama;ben yapamıyorum yazamıyorum göremiyorum duyamıyorum ve dayanamıyorum dedim ya bir tanem ben senden sonra kendimi bile artık sevemiyorum…

https://sifalibitkiler.forumactif.com

åωяĩℓ_ғεямåη

åωяĩℓ_ғεямåη
ManGacı
ManGacı

üzücü..
p. için teşekkürler Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]